Vítejte. Welcome. Bienvenue. Velkommen. Tervitus.
                  Van harte welkom. Dobrodošli. Selamat Datang.
                  Benvenuti. Sveiki. Willkommen. Witamy. Benvido.

Soutěž No. 1

11. dubna 2011 v 17:58 | Ella |  Soutěže

Už dlouho narážím na prázdnou rubriku soutěže a dnes jsem se rozhodla, že se to změní.
Soutěž bude mít tři kola. V prvním půjde o desing, který budete mít na blogu. V druhém kole budete muset vytvořit článek na téma, které Vám zadám. A v třetím kole se utká několik nejlepších blogů a ti budou muset získat co největší množství komentářů přihlášených uživatelů k článku z úkolu dvě. Aby výsledky nemohli být hned jasné, hodnocení se bude skládat ze dvou (v posledním ukolu ze tří) částí. První částí bude hlasování v anketě. O druhou část se postarám sama, v každém kole budu mít 10 bodů (hlasů) navíc, které rozdělím soutěžícím podle svého uvážení. (Můžete dostat všech deset nebo jen dva.) V posledním kole bude také zaléžet na počtu komentářů.
Přihláška:
1. Jméno (přezdívka) (povinné)
2. Adresa blogu (povinné)
3. Zaměření blogu (zvířata, příroda, auta, fatografování atd...)
4. Ikonka, klikačka blogu

Přihlášku mi prosím zašlete na email (Ella.Hlavackova@email.cz). Do předmětu napište soutěž No. 1.
Přihlášky zasílejte, až do soboty 23. dubna 2011. Soutěž by měla začít v pondělí 24. dubna. A prosím přihlášené, aby od neděla 24. dubna neměnily své desingy. Toto kolo končí v sobotu 30.dubna. A v pondělí 2. května budeme znát naše první vypadlíky. Téma na článek Vám řeknu ve středu 4. května a Vy mudete mít čas do neděle 8.kvetna na napsání článku. Ten se bude hodnotit od pondělí 9.května do soboty 14.května. A v pondělí 16. května už budeme vědět jména našich finalistů. Kteří, budou od pondělí 9.května sbírat komentáře k článku s tématem. Třetí kolo končí v sobotu 21.května. A už v pondělí 23.května budeme vědět vítěze.
Ceny:

Na měsíc budu tvím SB (tz. alespoň jednou týdně budu chodit k tobě na blog kde zanechám komentář)
Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).Na týden budu tvím SB (tz. alespoň jednou týdně budu chodit k tobě na blog kde zanechám komentář)
Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).


Na den budu tvím SB (tz. alespoň jednou¨přijdu k tobě na blog kde zanechám komentář)
Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).


Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).
Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 avril-and-me avril-and-me | Web | 14. dubna 2011 v 16:14 | Reagovat

Ahoj ;) jo klidně ;) a je pěkné, že se obě jmenuje Ella ;) jdu si tě přidat do affs ? souhlasíš ? napiš mi na blog jesltli tedy souhlasíš, aby jsme byli affs ?

2 avril-and-me avril-and-me | Web | 14. dubna 2011 v 16:23 | Reagovat

ok jdu si tě přidat ;)

3 Angee.na Angee.na | Web | 17. dubna 2011 v 18:23 | Reagovat

1/ Angee.na
2/ www.smile-4-ever.blog.cz
3/ Na mě (fotím, píšu, natáčím...)
4/ je u mě na blogu v menu, nevím jak ho dát do komentů...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ikonka