Vítejte. Welcome. Bienvenue. Velkommen. Tervitus.
                  Van harte welkom. Dobrodošli. Selamat Datang.
                  Benvenuti. Sveiki. Willkommen. Witamy. Benvido.

Hell = my love life

6. dubna 2011 v 12:56 | Ella |  Deník
Všem se moc omlouvám za mnou neaktivitu na blogu. Neměla jsem tak trochu čas, a ani náladu, ale hlavně jsem neměla nápady na to co jsem napsat. Téma týdne mi moc napomohlo, tedy až teď jsem něco vymyslela.
Jak už z názvu naznačuji můj milostný život je naprosto v troskách. Neřikám, že by někdy nebyl, ale toto jsem si nejspíš uvědomila teprve nedávno. A téma peklo se mi asi nejspí hodí k tomu aby jsem si tady vylila srdíčko. Sice jsem si slíbila, že se z mého blogu nestane jen soupis mých pubertálních výlevů, ale co se dá dělat .
Aby jsem se vrátila k tomu ci jsem tady chtěla napsat. Aktualně, jak vědí mí pravidelní čtanáři, a že jich ani neni moc (nebo žádný), jse rozhuduji mezi dvěma kluky. Kdyby někdo nechtěl číst sladkej příběh o tom, jak bezhlavě je oba miluju, tak mi nebude vadit, když tento článek čist nebudete.
Jeden se mnou chodí do třídy, jmenuje se ...... (Mr. W) (začátecní písmena neodpovídají písmenům na Mr.). Když jsem ho poprve uviděla myslela jsem si o něm, že to zase bude jeden z těch STRAŠNĚ důležitejch kluků, kterejch jsme měli ve třídě už dost. Jenže, když k nám příšel neměl kamárády, já to vyprávěla mámě a ta mě skoro až přikázala, aby jsem se ho "ujmula". Já jsem se ho jako poslušná maminčina holčička ujmula. (Abych řekla pravdu tak já jsem tam taky neměla žádný kamarády a on se mě zrovna v tu dobu hodil .) Ubíhal den za dnem a já jsem se do něj víc a víc zamilovávala. Naštěstí to bylo na konci roku a já na celé prázdniny odjížděla s rodiči do Itálie, kde jsem na něj dočista zapoměla a raději jsem se nachala balit itali. Díky tomu prázdniny ubíhali rychle a já se naučila italsky a odmilovala jse se od Mr. W. Když jsem po prázdninách přišla do školy Mr. W už seděl s jeho nejlepším kamarádem, kterého potkal na táboře a moje city k němu se naštěstí nevrátily. Jenže, když jsem o rok později opustila svého přítele a jela se vylečit nešťastné lásky na zážitkový týden se školou, kde byl i ON. Protože jsme jeli se školní psycholožkou všechny aktivity byly nastavené tak, aby se naše třída ještě více zjednotila. Protože skoro všechny aktivity byli dělané pro dvojice a na mě pořád vycházel Mr. W moje city k němu se zace vrátily....

POKRAČOVÁNÍ ZASE PŘÍŠTĚ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ikonka