Vítejte. Welcome. Bienvenue. Velkommen. Tervitus.
                  Van harte welkom. Dobrodošli. Selamat Datang.
                  Benvenuti. Sveiki. Willkommen. Witamy. Benvido.

Duben 2011

Internetová seznamování

17. dubna 2011 v 10:26 | Ella
Poslední dobou mě nejspíš asi opustila pisatelská můza a šla na výlet. Přísahám nejsem schopná vymyslet jeden dobrej članek, který by se nevěnoval mým pubertálním výjevům. Ale to se změní. Tedy aspoň doufám. Slibuji Vám, že se budu snažit z celého srdce, protože mě už nebaví být jediným navštěvníkem na mém blogu. A protože mě vůbec nenapadá jak se do mé spisovatelské nálady dostat, a ani mě nenapadá žadné téma na článek, tak jsem si téma vypůjčila z Téma týdne.
Tak tedy k internetovému seznamování. Já ho miluji a hlavně miluju jak si mě muži všeho věku hýčkají. Seznamky používám, ale jen v krajních případech, kdy si příjdu na světě úplně sama, kdy mi chybí druhá polovička. Seznámila jsem se takhle se spousty lidí z celé Evropy, všech věkových kategorii. A z některých se stali mí dobří přátelé. Ale všichni ve mě zanechali nějakou vzpolínku, ať už špatnou nebo dobrou.
Jeden muž po sobě zanechal vzpomínky na romantické procházky okolo Vltavy, druhý "jen" ze mě udělal silnější, když jsem se s ním musela rozejít, a třemu se kvůli mě rozpadlo manželství. Díky mému věku můžu chodit se všemi věkovími skupinami a tak jsem zažila spoustu úžasných mometů. Například když jsem na chvíly patřila mezi italskou smetánku. Ale co mě nejvíce mrzí je to, že ani z jedné chvilkové lásky nevišlo něco víc.
Nakonec Vás chci varovat internet někdy může i ublížit a to nejen Vám, ale i tomu na kom Vám nejvíce záleží. Dejte si pozor.

Soutěž No. 1

11. dubna 2011 v 17:58 | Ella |  Soutěže

Už dlouho narážím na prázdnou rubriku soutěže a dnes jsem se rozhodla, že se to změní.
Soutěž bude mít tři kola. V prvním půjde o desing, který budete mít na blogu. V druhém kole budete muset vytvořit článek na téma, které Vám zadám. A v třetím kole se utká několik nejlepších blogů a ti budou muset získat co největší množství komentářů přihlášených uživatelů k článku z úkolu dvě. Aby výsledky nemohli být hned jasné, hodnocení se bude skládat ze dvou (v posledním ukolu ze tří) částí. První částí bude hlasování v anketě. O druhou část se postarám sama, v každém kole budu mít 10 bodů (hlasů) navíc, které rozdělím soutěžícím podle svého uvážení. (Můžete dostat všech deset nebo jen dva.) V posledním kole bude také zaléžet na počtu komentářů.
Přihláška:
1. Jméno (přezdívka) (povinné)
2. Adresa blogu (povinné)
3. Zaměření blogu (zvířata, příroda, auta, fatografování atd...)
4. Ikonka, klikačka blogu

Přihlášku mi prosím zašlete na email (Ella.Hlavackova@email.cz). Do předmětu napište soutěž No. 1.
Přihlášky zasílejte, až do soboty 23. dubna 2011. Soutěž by měla začít v pondělí 24. dubna. A prosím přihlášené, aby od neděla 24. dubna neměnily své desingy. Toto kolo končí v sobotu 30.dubna. A v pondělí 2. května budeme znát naše první vypadlíky. Téma na článek Vám řeknu ve středu 4. května a Vy mudete mít čas do neděle 8.kvetna na napsání článku. Ten se bude hodnotit od pondělí 9.května do soboty 14.května. A v pondělí 16. května už budeme vědět jména našich finalistů. Kteří, budou od pondělí 9.května sbírat komentáře k článku s tématem. Třetí kolo končí v sobotu 21.května. A už v pondělí 23.května budeme vědět vítěze.
Ceny:

Na měsíc budu tvím SB (tz. alespoň jednou týdně budu chodit k tobě na blog kde zanechám komentář)
Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).Na týden budu tvím SB (tz. alespoň jednou týdně budu chodit k tobě na blog kde zanechám komentář)
Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).


Na den budu tvím SB (tz. alespoň jednou¨přijdu k tobě na blog kde zanechám komentář)
Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).


Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).
Dostaneš diplom. Budu hlasovat ve všech soutěžích do, kterých se přihlásích jen pro tebe (tvůj obrázek, tvůj blog, tvé jméno atd...).

Colour

11. dubna 2011 v 17:12 | Ella |  Aktuálně
Já si pod pojmem barva představím pastelky, tempery, lízátka, oční stíny, náramky, collorfulky nebo gumové medvídky. Ale zatí mě nenapadá co jsem jako článek k tomuto tématu napsat, samozřejmě jsou tu možnosti: výzman barev, barevné obrázky nebo třeba collorfulky. Já je osobně miluju asi stejně jako šedé obrázka jen s nejdou barevnou částí. No a protože pořád ještě nevím co sem napsat, tak jsem dám pár mích oblíbených obrázků.Kolik se Vás narodilo ...

6. dubna 2011 v 17:06 | Ella |  Deník
"Kolik se Vás narodilo jako jedináček ?" zeptal se dnes náš profesor společenských věd. Já jsem jako jediná ze třídy zvedla ruku, už to mi připadala divné. Takhle se celá třída rozdělila na skupiny nejstarších, nejmladších, prostředních a jedináčka (mě). Učitel nám zadal úkol, aby jsme sepsali ve skupině (jednoho člověka ) co nejvíce kladů a záporů se takto narodit. Já jsem si sepsala asi 40, protože mě nikdo nemohl omezovat v mém rozhodování. Ale když jsme měli před tabulí přednést některé naše návrhy. (Nechci se vytahovat, ale moje se učiteli moc líbily.) Jenže co mě překvapilo byla negativní reakce mých spolužáku, když by jsem to shrnula tak z nás jedináčků udělali ty nejsobečtější, nejarogantnější a nejrozmazlenější fracky na celém světě. To mě urazilo, ale jako správný flegmatik to nechávám dusit v sobě a vypustím to až teď a tady. A co si myslíte Vy o jedináčcích klidně, ale můžete přidat svůj nároz na všechny skupiny.

Hell = my love life

6. dubna 2011 v 12:56 | Ella |  Deník
Všem se moc omlouvám za mnou neaktivitu na blogu. Neměla jsem tak trochu čas, a ani náladu, ale hlavně jsem neměla nápady na to co jsem napsat. Téma týdne mi moc napomohlo, tedy až teď jsem něco vymyslela.
Jak už z názvu naznačuji můj milostný život je naprosto v troskách. Neřikám, že by někdy nebyl, ale toto jsem si nejspíš uvědomila teprve nedávno. A téma peklo se mi asi nejspí hodí k tomu aby jsem si tady vylila srdíčko. Sice jsem si slíbila, že se z mého blogu nestane jen soupis mých pubertálních výlevů, ale co se dá dělat .
Aby jsem se vrátila k tomu ci jsem tady chtěla napsat. Aktualně, jak vědí mí pravidelní čtanáři, a že jich ani neni moc (nebo žádný), jse rozhuduji mezi dvěma kluky. Kdyby někdo nechtěl číst sladkej příběh o tom, jak bezhlavě je oba miluju, tak mi nebude vadit, když tento článek čist nebudete.
Jeden se mnou chodí do třídy, jmenuje se ...... (Mr. W) (začátecní písmena neodpovídají písmenům na Mr.). Když jsem ho poprve uviděla myslela jsem si o něm, že to zase bude jeden z těch STRAŠNĚ důležitejch kluků, kterejch jsme měli ve třídě už dost. Jenže, když k nám příšel neměl kamárády, já to vyprávěla mámě a ta mě skoro až přikázala, aby jsem se ho "ujmula". Já jsem se ho jako poslušná maminčina holčička ujmula. (Abych řekla pravdu tak já jsem tam taky neměla žádný kamarády a on se mě zrovna v tu dobu hodil .) Ubíhal den za dnem a já jsem se do něj víc a víc zamilovávala. Naštěstí to bylo na konci roku a já na celé prázdniny odjížděla s rodiči do Itálie, kde jsem na něj dočista zapoměla a raději jsem se nachala balit itali. Díky tomu prázdniny ubíhali rychle a já se naučila italsky a odmilovala jse se od Mr. W. Když jsem po prázdninách přišla do školy Mr. W už seděl s jeho nejlepším kamarádem, kterého potkal na táboře a moje city k němu se naštěstí nevrátily. Jenže, když jsem o rok později opustila svého přítele a jela se vylečit nešťastné lásky na zážitkový týden se školou, kde byl i ON. Protože jsme jeli se školní psycholožkou všechny aktivity byly nastavené tak, aby se naše třída ještě více zjednotila. Protože skoro všechny aktivity byli dělané pro dvojice a na mě pořád vycházel Mr. W moje city k němu se zace vrátily....

POKRAČOVÁNÍ ZASE PŘÍŠTĚ.
ikonka