Vítejte. Welcome. Bienvenue. Velkommen. Tervitus.
                  Van harte welkom. Dobrodošli. Selamat Datang.
                  Benvenuti. Sveiki. Willkommen. Witamy. Benvido.

Stop nudě

14. března 2011 v 17:26 | Ella |  Aktuálně
Rozhodla jsem se, že Vám sem napíšu pár mých tipů na zahnání nudy. Některé se hodí spíše do zimního odbobí jiné zase můžete vyzkoušet po celý rok.

Seznam DvD, Cd, karet a jiného harampádí
Projdětě svoje DvDčka, CDčka a jiné věci se sepište si seznam těchto věcí.Vím že to není moc zábavné, ale až se Vás příště zase bude ptát kamaráda (kamarád) jaké máte počítačové stránky můžete mu mailem poslat jejich seznam. Sesnam si můžete napsat v Excelu a může vypadat třeba takto:
Umělacká fotografie
Vezmi si foťák a jdi do přírody fotit zajímavé úkazy. Mužeš vyfotit studánku, květinu nebo třeba kamaráda, který spadl do louže. Ano tohle je o trochu zábavnější než jen jan sepisovat seznamy, ale má to jednu nevýhodu musíte mít fotoaparát.

Napiš dopis
Napiš velice dlouhý dopis svému kamarádovi, kterého jsi už dlouho neviděl. Vím, je to už docela zastaralý způsob, a kdyby, už ses pro něj stejně rozhod tak nemáš adresu, navadí napiš napiš dopis sám sobě. Schovej si ho a za pár let ho vytáhni a uvidíš co všechno se změnilo. Já například píši dopisy samo sobě na každé na narozeniny vždy z jednich na druhé :-).

Internet

Zkus najit nové kamarády přez seznamku. Vím, že by jsem to jsem neměla psát, ale i tohle ja možnost jak zahnat nudu. Jen si den pozor, aby jses nestal obětí šikany.

Přestav si pokoj
Možná tě nudí stereotyp tvého pokoje, co třeba dát postel na druhý konec pokoje a nebo vymalovat stěny.

Příroda
Jdi jen tak do přírody. Dýchej. Relaxuj. Odpočívej.

Soutěže
Najdi co nejvíce soutěží ve svém okolí. Ať už to bude plavání, složení písničky nebo třeba hraní hry vždycky můžeš něco vyhrát. Někdy dobré (nové) kamárády jindy tabulku čokolády.

Knihy
Nečti jen komixové příběny ale i zajímavé knihy možná zjistíš, že do knihovny, taky chodí nejeden krásky kluk (nejedna krásná slečna).

Video
Kde kdo dnes točí parodie, ale co třeba zkusit vymyslet vlastní film. Pak můžeš uspořádat demieru (splácaninu prvního a posledního promítání filmů). Můžeš vybírat vstupné, prodávat popcorn nabo třeba na závěru filmu pustit nepovedené záběry.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | Web | 27. března 2011 v 16:37 | Reagovat

Ahoj prosím o hlas tady
http://all-news-all.blog.cz/1103/3-kolo-sonmovie
jsem tam jako Lenka-Camp rock a jěště tady
http://rbd-roberta.blog.cz/1103/1-kolo-sonp
jsem tam jako Lenka tereza kerndlová schody z nebe promiň za reklamu a předem děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ikonka