Vítejte. Welcome. Bienvenue. Velkommen. Tervitus.
                  Van harte welkom. Dobrodošli. Selamat Datang.
                  Benvenuti. Sveiki. Willkommen. Witamy. Benvido.

Dopisy pro Julii

18. února 2011 v 23:18 | Ella |  Recenze

Gary Winick

 Letters to Juliet
Romantický / Drama / Komedie
USA, 2010, 105 min

Popis:
         Dopisy pro Julii jsou dojemnou a zároveň hravou love-story, vyprávěním o jiskřivé mladé lásce, ale také o vzkříšení lásky zdánlivě dávno ztracené. Když mladá Američanka Sophie (Amanda Seyfriedová, známá z muzikálového hitu Mamma Mia!), přicestuje do italské Verony, setkává se tu se skupinou dobrovolníků. Jejich prací je odpovídat na dopisy, které toužící ženy vkládají do mezer ve zdech starobylého domu, jenž byl podle pověstí svědkem vášnivé a tragické lásky Romea a Julie. Právě tady Sophie objeví dopis napsaný před padesáti lety! A tento okamžik změní život nejen Sophii, ale i mnoha dalším lidem. Podnikavé dívce se podaří najít pisatelku dopisu - Claire (Vanessa Redgraveová), která do Itálie přijede se svým vnukem (Christopher Egan), a společně se vydají hledat Lorenza, jehož Claire před půl stoletím opustila... A jakou roli sehraje v příběhu snoubenec Sophie Viktor (Gael Garcia Bernal)?

Recenze

Abych řekla pravdu tak na tento film jsem se dlouho těšila. Dlouho mi ležel ve skříni s ostaními DVD, které jsem ještě neviděla, ale včera jsem si našla 105 minut a zkoukla ho celý. A nejenom jednou protože mi připadal úžasný. trochu mi zde vadila herečka Amanda Seyfried, kterou znám z filmu Mamma Mia (na tu roli mi přišla dobrá).

Pozor další část odhaluje konec filmu.

Ale abych to nák ukončila tak mě zklamalo jedno:  V průběhu filmu řekne Charlie, že by nebyl tak plbej jako Romeo a stahl by Julii z toho blbýhobalkonu dolů a už by ji nepustil ale když Sophie uteče ze svadby Lorenza a Claire na balkon tak za ní Charlii vyleze. Ale to už v tom moc šťourám.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ikonka