Vítejte. Welcome. Bienvenue. Velkommen. Tervitus.
                  Van harte welkom. Dobrodošli. Selamat Datang.
                  Benvenuti. Sveiki. Willkommen. Witamy. Benvido.

Únor 2011

Hodnocení blogu

21. února 2011 v 17:12 | Ella |  Aktuálně
Asi před týdnem jsem se brouzdala na internetu a našla jsem tam velice zajímavý blog na, kterém je spousta soutěží. Já jsem se přihlásila do dvou. Jedna je o nej jméno (kdyby jste hlasovali tak by jsem byla moc rada(ja jsem tam přihlášena se jmenem Daniella)). A druhá "soutěž" je hodnocení blogu na to se přihlásíte zde a ja jsem dopadla takhle:

Dess 10/10 Ten je prostě nádherný nic mu nechybí
Aktivita 10/10 Aktivní jsi jen chvíly jsi pozastavila blog!
Menu 10/10 Menu je krásné krásně ladí a ty popisky jsou super!
Články 10/10 Články jsou báječné píšeš hodně a to se mi opravdu líbí

40/40Puberťačka

19. února 2011 v 13:45 | Ella |  Recenze
Poster k filmu Divoška

Nick Moore

USA Wild Child
Romantický / Komedie
USA, 2008, 98 min

Popis:
         Šestnáctiletá Poppy Moore (Emma Roberts - Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu) je rozmazlená a nevychovaná puberťačka z LA, která si užívá života v neskutečném přepychu. Po jedné velkolepé party s hrozivým koncem ji však její otec posílá do anglické internátní školy, aby se tu odnaučila špatným návykům. Poppy nemá jiné přání, než odsud uniknout, ale při své snaze o vyloučení ze školy tahle americká princezna naráží na silné soupeře: britské dívky a učitele, kteří nemají pro její rozmazlené způsoby žádné pochopení. Poppy si konečně uvědomuje, že takhle se ze školy nedostane a s pomocí svých nových přátel a spolubydlících vymyslí dokonalý plán útěku. Na obzoru se však objevují i důvody, proč zůstat…
Pravá blondýnka 3

19. února 2011 v 13:38 | Ella |  Recenze
poster

Savage Steve Holland

USA Legally Blondes
Komedie
USA, 2009, 95 min

Popis:
         Annie a Izzy (Milly a Becky Rosso), blonďaté sestřenice Elle Woodsové, se stěhují z Anglie do Kalifornie s přesvědčením, že růžové šaty a malí pejsci jim postačí k tomu, aby sem ihned zapadly a cítily se tu jako doma. Brzy však poznávají, že se od svých spolužaček, které nepomyslí na nic jiného než na peníze, přece jen trochu liší. I proto se proti sestrám některé z nich staví a snaží se je obvinit z porušení zákona. Nastává chvíle, kdy musí Izzy s Annie využít všechnu svou chytrost a šarm, aby očistily svá jména a ukázaly celé škole, že schopnosti blondýnek by neměl nikdo podceňovat ani ve třídě, ani v jednací síni!

Dopisy pro Julii

18. února 2011 v 23:18 | Ella |  Recenze

Gary Winick

 Letters to Juliet
Romantický / Drama / Komedie
USA, 2010, 105 min

Popis:
         Dopisy pro Julii jsou dojemnou a zároveň hravou love-story, vyprávěním o jiskřivé mladé lásce, ale také o vzkříšení lásky zdánlivě dávno ztracené. Když mladá Američanka Sophie (Amanda Seyfriedová, známá z muzikálového hitu Mamma Mia!), přicestuje do italské Verony, setkává se tu se skupinou dobrovolníků. Jejich prací je odpovídat na dopisy, které toužící ženy vkládají do mezer ve zdech starobylého domu, jenž byl podle pověstí svědkem vášnivé a tragické lásky Romea a Julie. Právě tady Sophie objeví dopis napsaný před padesáti lety! A tento okamžik změní život nejen Sophii, ale i mnoha dalším lidem. Podnikavé dívce se podaří najít pisatelku dopisu - Claire (Vanessa Redgraveová), která do Itálie přijede se svým vnukem (Christopher Egan), a společně se vydají hledat Lorenza, jehož Claire před půl stoletím opustila... A jakou roli sehraje v příběhu snoubenec Sophie Viktor (Gael Garcia Bernal)?

Recenze

Abych řekla pravdu tak na tento film jsem se dlouho těšila. Dlouho mi ležel ve skříni s ostaními DVD, které jsem ještě neviděla, ale včera jsem si našla 105 minut a zkoukla ho celý. A nejenom jednou protože mi připadal úžasný. trochu mi zde vadila herečka Amanda Seyfried, kterou znám z filmu Mamma Mia (na tu roli mi přišla dobrá).

Pozor další část odhaluje konec filmu.

Ale abych to nák ukončila tak mě zklamalo jedno:  V průběhu filmu řekne Charlie, že by nebyl tak plbej jako Romeo a stahl by Julii z toho blbýhobalkonu dolů a už by ji nepustil ale když Sophie uteče ze svadby Lorenza a Claire na balkon tak za ní Charlii vyleze. Ale to už v tom moc šťourám.


Reakce na můj blog

1. února 2011 v 20:06 | Ella |  Reakce na můj blog
Pokud máte alepnoň trochu času, mohli by jste mi sem (pod tento článek do komentářů) napsat Vaše reakce na můj blog? Ráda si přečtu jak kladne i zaporne. Ráda vám to oplatím.

Prostor pro Vás
ikonka